Popis Yamaha partnera

Moto centar MarkezTel: 01 337 02 18
Vladimira Nazora 20Fax: 01 332 72 77
10431 Sveta Nedeljamiljenko.markez1@zg.t-com.hr
 
Motori GrigićTel: 01 622 16 78
Velikogorička cesta 40aFax: 01 626 49 99
10419 Velika Gorica (Vukovina)motori.grigic@zg.t-com.hr
 
SibegTel: 01 669 71 97
Božidara Magovca 54Fax: 01 668 13 17
10000 Zagrebinfo@yamaha.com.hr
 
Yamaha centar ZagrebTel: 01 366 84 30
Baštijanova 48Fax: 01 366 84 31
10000 Zagrebinfo@yamaha-centar.hr
 
Sviben MarineTel: 01 3435 880
Vučak 1b
10090 Zagrebprodaja@sviben-marine.hr
 
Pro-nautikaTel: 098 468 099
Zagrebačka 81Tel: 091 1744 545
10290 Zaprešić, Šibicedamir@pronautika.hr
 
Brodska MehanikaTel: 098 701 147
Ulica 62 12b
20260 Korčulabrodska.mehanika@gmail.com
 
AD MehanikaTel: 023 30 57 38
Obala kneza Branimira 8Fax: 023 30 90 06
23000 Zadaradmehanika@zd.htnet.hr
 
NTG Šestan NovaljaTel: 098 54 90 57
Branimirova 15Fax: 053 66 13 86
53291 Novaljanauticasestan@yahoo.com
 
Motonautika KatunarićTel: 021 57 16 66
Hektorovićeva 31
21000 Splitmotonautika@inet.hr
 
Navala Tel: 021 88 56 32
Put Brodograditelja 2AFax: 021 88 56 34
21220 Trogirinfo@yamaha-trogir.com
 
Orsan MarinTel: 020 43 61 47
Ivana Zajca 2Fax: 020 43 80 49
20000 Dubrovnikorsan.marin@du.t-com.hr
 
Piccilo racingTel: 021 32 56 77
4. Gardijske 33 – TTTSFax: 021 32 56 80
21000 Split – Kamenpiccilo-racing@st.t-com.hr
 
Pribudić-Borčić Tel: 021 53 41 45
Kranjčevićeva 16-24Fax.: 021 54 24 59
21000 Splitjosko.pejkovic@yamaha-split.hr
 
Pribudić-Borčić MarineTel: 021 37 07 81
Kopilica 9Fax: 021 37 07 85
21000 Splitmarine@yamaha-split.hr
 
Pribudić-Borčić Tel: 022 34 02 02
Ivana Meštrovića 20AFax: 022 34 02 81
22000 Šibeniksibenik@yamaha-split.hr
 
Motonautika VMTel: 022 20 02 62
113. Šibenske brigade HV-a 7Fax: 022 20 02 62
22000 Šibenikmotonautikavm@si.t-com.hr
 
Motonautika VM – MurterTel: 022 20 45 43
Podvrtaje 4
22243 Murtermurter@yamaha-sibenik.com
 
Pražen Tel: 022 44 46 60
Srima I/97Fax: 022 44 46 61
22211 Vodiceyamaha.prazen@email.t-com.hr
 
Protea – Afrika MotoTel: 021 61 00 16
Put velikog brda 52Fax: 021 67 90 36
21300 Makarskaprotea@st.htnet.hr
 
Ravosium Tel: 020 31 27 53
Andrije Hebranga 14-16Fax: 020 31 27 67
20000 Dubrovnikjbrnada@inet.hr
 
LanternaTel: 091 53 35 125
Na rivi 49a
20236 Mokošicaniksa.krecak@gmail.com
 
A PrioriTel: 091/5316-776
Domobranska ulica 31
21460 Stari Grad – Hvaruo_tonci@yahoo.com
 
Trofej Moto Tel: 023 34 40 30
Zagrebačka 92Fax: 023 49 23 61
23000 Zadaryamaha@trofej-auto.hr
 
KomornikTel: 091/210 2897
Pašman 114
23262 Pašmanmirkobozin@yaghoo.com
 
Moto plus Ikica Tel: 031 28 47 07
Vij.J.Gotovca 2Fax: 031 28 47 06
31000 Osijekyamaha.ikica@gmail.com
 
BendixTel: 032 30 64 80
H.V.Hrvatinića 40Fax: 032 30 64 80
32100 Vinkovcibendix@bendix.hr
 
Big Bike Moto shopTel: 035 44 83 47
Trg Žrtava Rata 1Fax: 035 44 83 47
35000 Slavonski Brodbig.bike@email.t-com.hr
 
Lovac Tel: 042 35 19 05
Varaždinska 1b, Kučan MarofFax: 042 35 19 05
42000 Varaždinlovac1@optinet.hr
 
Moto tradeTel: 047 65 45 88
Kneza Branimira 95Fax: 047 60 11 74
47000 Karlovacmoto-trade@ka.htnet.hr
 
Moto-ŠipekTel: 049 22 18 80
Martinišće 38Fax: 049 22 18 80
49210 Zabokmoto-sipek@kr.t-com.hr
 
MV Motori (Pro bike)Tel: 040 33 70 66
Ulica Zrinskih 29/C, ŠtefanecFax: 040 33 70 82
40000 Čakovecmarko@pro-bike.hr
 
C.M.C.Tel: 051 79 21 02
Dubrova 16Fax: 051 79 21 03
51250 Novi Vinodolskic.m.c@ri.htnet.hr
 
Interadria SCTel: 051 70 55 63
Ćikovići 73cFax: 051 70 55 79
51215 Kastavinteradria@interadria.hr
 
L.S. MotoTel: 051 403 664
Bulevar oslobođenja 9Fax: 051 40 36 78
51000 Rijekainfo@lsmoto.hr
 
Brodogradilište PunatTel: 051 65 43 12
Obala 5Fax: 051 65 43 04
51521 Punatzoran.vulin@marina-punat.hr
 
Marine ServisTel: 051 235 250
Dražica 18Gkrstacic.marine.servis@ri.t-com.hr
51550 Mali Lošinj
 
Marizo – KrkTel: 051 22 25 55
Vršanska 26/eFax: 051 22 24 44
51500 Krkmarizo@ri.t-com.hr
 
Shark Yacht ServiceTel: 091 5828 945
Jadranska obala bb
ACI marina Cres, 51557 Cresinfo@shark-yachtservice.hr
 
MM Box MarineTel: 051 86 30 50
Žgaljići 18Mob: 051 86 30 50
51511 Malinskammbox@email.t-com.hr
 
MotoboxTel: 052 22 34 08
Šijanska cesta 4
52100 Pularoger@motobox.hr
 
Moto bikeTel: 052 35 36 08
Medulinska 6
52100 Pulamotobike@motobike.hr
 
Moto bike – PorečTel: 052 22 72 97
Mate Vlašića 26/39
52440 Porečmotobike.porec@gmail.com
 
NauticoTel: 052 75 80 80
Bužinija 32Fax: 052 75 80 40
52466 Novigradnautico@nautico.hr
 
Donar Tel: 052 21 91 73
Riva 1Fax: 052 35 08 22
52100 Puladonarboats@gmail.com
 
Prestige Yacht ServiceTel: 052 30 00 01
Pomer 26a, ACI marina PomerFax: 052 30 00 01
52100 Pulainfo@prestige-yachtservice.hr
 
Nautički Centar LiburnijaTel: 051 413 921
Pušća 132Mob: +385 99 548 79 74
51513 Omišaljinfo@nautical-center.com

DOGOVORITE SASTANAK U NAJBLIŽOJ ADDIKO POSLOVNICI I ISKORISTITE POSEBNU PONUDU ZA KUPNJU YAMAHA PROIZVODA

Obrada Vaših osobnih podataka koje ste podijelili s nama putem Vaših odgovora i upotreba kontakt podataka je neophodna kako bi se poduzeli koraci prije sklapanja ugovora s Addiko Bank d.d. Zagreb (dogovaranje sastanka, kreiranje i slanje ponude). Prikupljeni podaci će se čuvati 4 (četiri) mjeseca i neće biti korišteni u druge svrhe.
Addiko bank d.d., Slavonska avenija 6, 10000 Zagreb je voditelj obrade podataka. Ako želite saznati više o obradi osobnih podataka, molimo posjetite web stranicu https://www.addiko.hr/o-nama/opce-informacije-o-obradi-osobnih-podataka/, ili kontaktirajte Službenika za zaštitu podataka putem email adrese sluzbenik.zast-os-podataka.hr@addiko.com ili nazovite 0800 1414.

Addiko Bank Hrvatska